Çıkma Parça

Hemen Çıkma Parça Bul

       

1.000'den Fazla Tedarikçi, Aylık 50.000'i Aşkın Teklif
Kargo Dahil Fiyat Teklifi Al
Eski Parçamı Vereceğim
KVKK politikalarını okudum, kabul ediyorum. Çıkma Gross telefonuma WhatsApp üzerinden mesaj gönderebilir.

Çıkma parça, aracınızda bulunan parçaların, kaza sonrası veya çalışamaz duruma gelmesi halinde başvurulabilecek en ideal yöntemlerden biridir.

Oto çıkma parça bulmanın birçok yöntemi mevcut. Ancak teknolojinin ilerlemesiyle beraber parça arayanlar arayanlar artık yavaş yavaş bu tür işlerini evinden, iş yerinden veya akıllı telefonları ile herhangi bir yerden halledebiliyor.

Çeşitli web sitelerinde form doldurarak parça arama işlemi mevcut. Ancak bu tür web sitelerinde kullanıcıyı bir sürü reklam, karışık bir düzen ve kullanıcı dostu olmayan form içerikleri karışlamakta.

Çıkma Gross, yukarıda bahsedilen tüm karışıklıklara son vermek için hızla çalışıyor. Tamamen kullanıcı odaklı, sade, kullanımı kolay ve ücretsiz çıkma parça arama hizmetini kullanıcılara sunuyor. Üstelik ihtiyacınız olan parçayı hızlıca aşağıdaki adımları takip ederek bulabilirsiniz;

  • Basit ve kullanımı kolay 3 aşamalı formu doldurun,
  • Son aşamada Gönder butonuna bastıktan sonra açılan bildirim penceresinde gelen koda tıklayın. (Mobil cihazınızda form doldurduysanız direk WhatsApp’ınıza yönlenecektir. Eğer masaüstü bilgisayarınızdan form doldurduysanız web.whatsapp.com adresine giderek WhatsApp’ınıza masaüstünden giriş yapın.
  • WhatsApp’ yönlendikten sonra mesaj yazma kutucuğuna gelen kodu gönderin.
  • Kodu gönderdiğiniz anda aradığınız parçayı ilgili tedarikçilere göndeririz ve size 1 saat içerisinde teklifler gelir.
  • Gelen teklifler arasından dilediğinizi seçerek tedarikçinin iletişim bilgilerini alabilirsiniz.

Yukarıdaki adımlar yerine aşağıdaki videoyu izleyerek de aradığınız parça için kolayca teklif alabilirsiniz.

Çıkma Gross ile çıkma oto parça bulmak işte bu kadar kolay!

Çıkma Parça

🔍Parça Arıyorsanız Formu Doldurun

🛠Parça Satıyorsanız Kayıt Olun

Tedarikçi Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Parça tedarikçisi iseniz buradan kayıt olarak sisteme dahil olabilirsiniz. E-mail aktivasyonundan sonra üye girişi yaparak panelinizde yer alan Tedarikçi Paneli Nasıl Kullanılır?, WhatsApp’tan Nasıl Teklif Verilir? ve Ücretlendirme gibi sekmelerden ihtiyacınız olan bilgiyi edinebilirsiniz.

Sistem işleyişi ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular sayfasından da destek alabilirsiniz. Sayfada yer alan sorular ve cevapları yeterli olmadığı durumda buraya tıklayarak gideceğiniz sayfadan form doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Çıkma Parça Fiyatları

Çıkma parça fiyatları, aracınızın modeline, arızanın, kazanın veya çalışmayan aksamın olduğu bölgeye göre değişkenlik gösteriyor. Ayrıca bulunduğunuz bölgede büyük oto çıkma sanayilerinin (İstanbul İkitelli, Ankara’da Ostim, Yıldız Sanayi Sitesi gibi) olup olmaması, şehrin büyüklüğü ve araç sayısı da etkenler arasına girmektedir.

Çıkma Gross’un parça fiyatlarındaki en büyük avantajlarından biri ise sizi dükkan dükkan gezip fiyat araştırması yapmaktan kurtarmaktır. Formu doldurduktan sonra onaylı WhatsApp Business sistemimiz sayesinde size birçok tedarikçiden fiyat teklifi gelecektir. Size kalan ise sadece en uygun parça olup olmadığının kararını vermek ve fiyatlar arasında seçenek yapmak olacaktır.

Çıkma Parça İçin Dükkan Dükkan Dolaşmayın!

Oto parçalarını ararken maddi açıdan ve zaman açısından tasarrufu sağlamanız amacıyla kurulmuş olan Çıkma Gross, sizlere her zaman aracınıza en uygun çıkma parçayı seçme şansını veriyor.

Peki çıkma parça tekliflerini nasıl alabilirsiniz?

3 aşamalı basit parça tedarik formunu doldurduktan sonra WhatsApp üzerinden size gelecek parça tekliflerini seçerek kolaylıkla istediğiniz çıkma araba parçalarına ulaşabilirsiniz. Forma buradan ulaşabilirsiniz.

Çıkma Gross sisteminin parça arayan ve tedarikçiler için nasıl çalıştığını merak ediyorsanız Nasıl Çalışır? sayfamızı ziyaret ediniz.

Talebinizi Girin!

cikma-parca-icn-1

Tedarikçinizi Seçin!

cikma-parca-icn-3

Çıkma Parçanızı Alın!

cikma-parca-icn-2

Sistem Nasıl Çalışır?

Sisteme Nasıl Üye Olunur?

Oto Çıkma Parça Satanlar

Parça tedarikçileri Türkiye’nin dört bir yanından Çıkma Gross ile müşterilerine hizmet veriyor.

Aylık veya yıllık hiç bir üyelik ücreti alınmadan parçalarınızı hemen satabilirisiniz. Buna ek olarak, stoğunuza eklenen parçaları üyelik panelinize hızlıca ekleyip, biten parçaları kolaylıkla çıkarabilirsiniz. Böylelikle sadece stoğunuzda bulunan parçalarla eşleşen teklifleri alabilirsiniz.

Oto çıkma parça satanlar ve parça arayanlar artık kolaylıkla iletişim kurup alışverişlerini WhatsApp ile gerçekleştirebiliyor.

Markalara Göre Çıkma Parça

Çıkma Gross parça tedarikçileri neredeyse tüm araç markalarını kapsayan çıkma parça tedariği ile parça arayanlara bu hizmeti sunuyor.

Çıkma Gross Hakkında Merak Ettikleriniz

Çıkma Parça Nedir?

Çıkma parça, aracınızın herhangi bir parçasının arıza, kaza vb. durumlardan dolayı kullanılamaz hale gelmesi durumunda başvurulabilecek alternatif bir yöntemdir. Sıfır (kullanılmamış) parçalara ihtiyaç duymadığınızda veya o kadar bütçe ayırmanın mantıksız geldiği durumlarda, diğer benzer araçlardan çıkma parçaların tercih edilmesidir.

Çıkma Parça Arıyorum, Çıkma Gross'tan Nasıl Tedarik Edebilirim?

Çıkma parçanızı 3 aşamalı formu doldurarak, son aşamada gönder butonundan sonra gelen bildirim penceresinde gelen WhatsApp bağlantı koduna tıklayarak WhatsApp’ınıza yönlendirildikten sonra kolayca alabilirsiniz. WhatsApp’a yönlendirme sonrasında mesaj yazma kutucuğuna gelen kodu gönderin. 30 dakika civarında fiyat tekliflerinin WhatsApp’tan gelmesini bekleyin. Tedarikçilerden gelen fiyat tekliflerinin her birinde bağlantı bulunmaktadır. İstediğinizi seçmek için bağlantıya tıklayıp gelen kodu yine bize gönderin. Sonrasında seçtiğiniz tedarikçinin iletişim bilgilerini sizinle paylaşalım, alışverişinizi kolayca gerçekleştirin.

Çıkma Parça Tedarikçisiyim, Burada Ürünlerimi Nasıl Satabilirim?

Çıkma Gross sistemi üyelik için şahıs ya da tüzel bir şirkete ihtiyacınız yoktur. Elinde bir veya birden fazla çıkma parça bulunduran her birey 18 yaşını doldurmuş olması şartı ile üye olabilir. Üyelik sonrası hangi araç ve parça grubunda çalıştığınızı, yani faaliyet alanınız kullanıcı profilinizden belirlemeniz durumunda Çıkma Gross size sadece faaliyet alanınızdaki sonuçları filtrelenmiş olarak WhatsApp üzerinden yönlendirecektir. Dahası, Çıkma Gross üyelerinden aylık veya yıllık olarak ücret almaz. Ücretlendirme şöyle ki; Çıkma Gross tarafından size WhatsApp üzerinden yönlendirilen satış fırsatına teklif vermeniz durumunda 1 TL cüzdan bakiyenizden düşer. Teklif vermez iseniz gösterim maliyeti olarak 15 kuruş düşer.
Buraya tıklayarak üye olduktan sonra, e-mail adresinizi aktive edin. Sonrasında tedarikçi paneline giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra Tedarikçi Paneli Nasıl Kullanılır? sekmesine tıklayarak panelin kullanımını detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. WhatsApp’tan Nasıl Teklif Verilir? sekmesine tıklayarak da gelen parça taleplerine WhatsApp’tan doğru bir şekilde fiyat teklifi vermeyi öğrenebilirsiniz.

Çıkma Gross Nasıl Çalışır?

Çıkma Gross, hem çıkma parça tedarikçileri için hem de parça arayanlar için kullanımı basit bir sistemdir. Detaylı bilgi için Nasıl Çalışır? sayfamıza göz atarak adımları izleyebilirsiniz.

Çıkma Gross Ne Fayda Sağlar?

Çıkma Gross parça arayan ve parça tedarikçilerinin WhatsApp üzerinden iletişim kurmasını sağlayan platformdur. Google arama sonuçlarında boğulmadan 3 aşamalı basit formu doldurarak parçanızı kolaylıkla bulabilmenizi sağlar. Daha detaylı bilgi için Ne Sağlar? sayfamıza göz atabilirsiniz.

Çıkma Gross nasıl çalışır?

 

Bunların Dışında Bir Problem Yaşıyorum, Çıkma Gross ile Nasıl İletişime Geçebilirim?

Çıkma Gross ile alakalı bir sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çıkma Oto Parçaları

Çıkma Gross’ta çıkma oto parçaları yelpazesi gittikçe artıyor. Siz de 3 aşamalı basit formu doldurarak hemen parçanızı bulun!

Formun ilk aşamasında yer alan Parça Ara! kısmına istediğiniz parçayı yazarak daha kolay bulabilirsiniz. İkinci aşamada ise aracınızla ilgili detaylar vererek, tedarikçinin aracınıza en uygun parçayı bulmasını kolaylaştırabilirsiniz.

Son aşamada ise iletişim bilgilerinizi girdikten sonra “Eski Parçamı Vereceğim” seçeneği mevcut. Eğer bu seçeneği işaretlerseniz aracınızdan çıkacak eski parçayı tedarikçinin kabul etmesi durumunda kolaylıkla yenisini alacağınız yere satabilirsiniz. Bunun yanı sıra aradığınız parçanın bulunduğunuz şehrin dışında olması ihtimali yüksek ise, formun son aşamasında yer alan “Kargo Dahil Fiyat Al” seçeneğini işaretleyebilirsiniz. Bu özellik sayesinde WhatsApp üzerinden size gelecek fiyat teklifleri kargo fiyatı da dahil edilmiş şekilde gelecektir.

Tamamen kullanıcı odaklı bu sistem ile yorulmadan parça alıp satabilmek mümkün.

Sosyal Medya Hesaplarımız

facebook-scm
twitter-scm
instagram-scm