Çıkma Far

Bulmanın En Kolay Yolu

       

1.000'den Fazla Tedarikçi, Aylık 50.000'i Aşkın Teklif
Kargo Dahil Fiyat Teklifi Al
Eski Parçamı Vereceğim
KVKK politikalarını okudum, kabul ediyorum. Çıkma Gross telefonuma WhatsApp üzerinden mesaj gönderebilir.

Çıkma far, araç farınızın kırılması, kaza durumları veya elektronik sebeplerden ötürü kullanılamaz hale geldiğinde başvurulabilen bir yöntemdir.

Çıkma farları Türkiye’nin neredeyse tüm illerinden Çıkma Gross’a üye çıkma far tedarikçilerine kolay bir şekilde erişebilirsiniz..

Aracınızın markası, modeli, yaşı ve kasa tipine göre değişiklik gösteren far çeşitlerine ulaşmak Çıkma Gross ile artık çok daha basit!

Dolduracağınız form sonrasında size verilen kod ile WhatsApp’a yönlendirileceksiniz. Aradığınız çıkma far ile eşleşen çıkma parça tedarikçileri sizlere WhatsApp üzerinden aradığınız parça için bir fiyat teklifi gönderir. Aracınıza en uygun parçayı ve fiyatlandırmayı seçtikten sonra alışverişinizi gerçekleştirirsiniz.

Çıkma Gross ekibi en hızlı yoldan, aradığınız çıkma parçayı birçok tedarikçiden sorgulatarak size seçim kolaylığı ve zaman tasarrufu sağlar.

cikma-far-ikinci-el-satanlar

🔍Parça Arıyorsanız Formu Doldurun

🛠Parça Satıyorsanız Kayıt Olun

Çıkma Far Fiyatları

Çıkma far fiyatları elektronik aksam ve araç modeline göre oldukça farklılık gösteriyor. Özellikle son model araçlara takılan adaptif led farlar, sensör hassasiyetli farlar gibi yüksek teknolojiye sahip farların sıfır fiyatları oldukça yüksek. Bu gibi durumlarda araç kullanıcıları çıkma parça alıp, aynı parçayı daha uygun fiyatlara temin edebiliyor.

Çıkma Gross’un kullanımı kolay sistemi sayesinde hem parça tedarikçileri, hem de parça arayanlar işlerini daha hızlı ve kazançlı şekilde halledebiliyor.

Talebinizi Girin!

cikma-far-fiyat

Tedarikçinizi Seçin!

cikma-far-opel

Farınızı Alın!

cikma-far-mercedes

Çıkma Far Ararken Dükkan Dükkan Gezmeyin!

Parça arayanlar iş yoğunluğu veya diğer sebeplerden dolayı, parça satılan yerlere gidip tek tek dükkan gezmekten ve aradığı parçayı bulamamaktan dolayı hem zaman kaybediyor hem de aracına en ideal parçayı en uygun fiyata alamıyor.

Çıkma Gross sistemi sayesinde dükkan dükkan dolaşmak yerine, 3 aşamalı basit bir form doldurarak çıkma parça dükkanlarını WhatsApp’ınıza sığdırabilirsiniz. Aradığınız parça ile eşleşen çıkma parça tedarikçilerinden gelen teklifleri değerlendirerek, dilediğiniz parçayı seçip alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sistem Nasıl Çalışır?

Sisteme Nasıl Üye Olunur?

Çıkma Far Satanlar Burada!

Çıkma parça tedarikçileri de Çıkma Gross çatısı altında satışlarını yapmaya devam ediyor!

Eğer siz de çıkma far tedarikçisi iseniz, sistemimize ücretsiz bir şekilde hızlıca bu formdan kayıt olup çıkma parçalarınızı müşterilerinizle buluşturabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

facebook-scm
twitter-scm
instagram-scm