Çıkma Jant

Bulmanın En Kolay Yolu

       

1.000'den Fazla Tedarikçi, Aylık 50.000'i Aşkın Teklif
Kargo Dahil Fiyat Teklifi Al
Eski Parçamı Vereceğim
KVKK politikalarını okudum, kabul ediyorum. Çıkma Gross telefonuma WhatsApp üzerinden mesaj gönderebilir.

Çıkma jant, aracınızda bulunan jantın herhangi bir nedenle değişime ihtiyaç duyduğunda, sıfır jant almak yerine az kullanılmış veya bir sorunu bulunmayan ikinci el jant alternatifidir.

Çıkma Gross’a üye yüzlerce jant tedarikçisine hemen ulaşın ve teklifinizi alın.

Aracınızın jant markasını, ölçülerini, rengini ve diğer tüm detaylarını basit bir form aracılığıyla sisteme girin. Dolduracağınız form sonrasında size verilen kod ile WhatsApp’a yönlendirilirsiniz. Ardından jant tedarikçileri kısa bir süre sonra tekliflerini size gönderecektir. İhtiyacınız olan jant ile eşleşen jant tedarikçileri sizlere WhatsApp aracılığıyla aradığınız jant için bir fiyat teklifi gönderir. Size en uygun jant tedarikçisini seçersiniz ve alışverişinizi yaparsınız.

Çıkma Gross ekibi sizlere her zaman en hızlı şekilde, aradığınız çıkma parçayı birçok tedarikçiden sorgulatıp eşleyerek seçimi size bırakır.

cikma-jant-1

🔍Parça Arıyorsanız Formu Doldurun

🛠Parça Satıyorsanız Kayıt Olun

Çıkma Jant Fiyatları

Çıkma jant fiyatları aracın jant ölçüleri, modeli, rengi ve daha birçok etkene göre farklılık gösterir. Çıkma Gross, jant fiyatlarını, aradığınız janta en ideal tedarikçilerden toplayıp size gönderir.

İkinci el jant fiyatlarını, dolduracağınız 3 aşamalı formumuz aracılığıyla size yönlendireceğimiz çıkma parça tedarikçilerinden hemen öğrenin!

Talebinizi Girin!

cikma-jant-2

Tedarikçinizi Seçin!

cikma-jant-3

Jantınızı Alın!

cikma-jant-4

Jant Ararken Dükkan Dükkan Gezmeyin!

İkinci el jant ararken, tek tek çıkma jant satan işletmeleri gezmek yerine, size teklif verecek onlarca jant tedarikçileri arasından sadece seçeceğiniz jantı görmeye giderek nokta atışı yapın!

Sistem Nasıl Çalışır?

Sisteme Nasıl Üye Olunur?

Çıkma Jant Satanlar Burada!

Türkiye’nin dört bir yanından çıkma jant satanlar Çıkma Gross’ta buluşuyor!

Çıkma Gross, jant satanlardan aylık veya yıllık herhangi bir üyelik ücreti almadan ve tek tek ürün fotoğrafı yükleme derdinden kurtarıyor.

Çıkma Jant Lastik

Kimi jant arayanlar sadece jant değil, aynı zamanda lastiği de beraberinde almak istiyor. Alınacak yeni jant, ölçü değiştiği takdirde yeni lastik almayı da gerektirebiliyor. Böyle durumlarda çıkma jant lastik beraber olacak şekilde bir arayış içine giriliyor.

Çıkma Gross, jant lastik tedarikçilerinden hem çıkma lastik hem de jantınızı beraberinde talep edebilirsiniz.

Marka Marka Jantlar

Çıkma Gross’a üye çıkma jant ve lastik satan işletmelerde; BMW, Ford, Fiat, Opel, Volkswagen ve daha bir çok tercih edilen araç markalarına uygun orijinal jantlar sizleri bekliyor!

Sosyal Medya Hesaplarımız

facebook-scm
twitter-scm
instagram-scm