Çıkma Lastik

Bulmanın En Kolay Yolu

       

1.000'den Fazla Tedarikçi, Aylık 50.000'i Aşkın Teklif
Kargo Dahil Fiyat Teklifi Al
Eski Parçamı Vereceğim
KVKK politikalarını okudum, kabul ediyorum. Çıkma Gross telefonuma WhatsApp üzerinden mesaj gönderebilir.

Çıkma lastik, aracınızda bulunan lastiklerin değişim zamanı geldiğinde veya herhangi bir hasara maruz kaldığında, sıfır lastik almak yerine tercih edilebilecek ikinci el lastik alma alternatifidir.

Yaşadığınız konuma yakın onlarca lastikçiden gelecek olan çıkma lastik fiyat tekliflerini karşılaştırın!

Çıkma Gross’un 3 aşamalı basit formunu doldurarak, WhatsApp üzerinden kolaylıkla teklif alın. Tedarikçileri karşılaştırın, bütçenize ve aracınıza en uygun lastiği kolaylıkla bulun.

cikma-lastik

🔍Parça Arıyorsanız Formu Doldurun

🛠Parça Satıyorsanız Kayıt Olun

Çıkma Lastik Fiyatları

Çıkma lastik fiyatları aracınızın lastik ölçüleri, markası ve yıpranma payı da hesaba katılarak hesaplanır. Aldığınız teklifler üzerinden kolay bir şekilde seçiminizi yaparak alışverişinizi gerçekleştirirsiniz.

Çıkma Lastik Ankara

Aradığınız çıkma lastiği Ankara’dan bulup gidip görmek isterseniz, Çıkma Gross formunu doldurduktan sonra size WhatsApp üzerinden yönlendireceğimiz çıkma lastik Ankara tedarikçilerinden birini seçin ve alışverişinizi gerçekleştirin.

Çıkma Lastik İzmir

Çıkma lastik İzmir tedarikçilerinden birini seçin ve alışverişinizi gerçekleştirin. Yapmanız gereken tek şey Çıma Gross 3 aşamalı formu doldurmak.

Sonrasında WhatsApp üzerinden size gönderilecek çıkma lastik İzmir tedarikçileri arasından dilediğinizi seçerek çıkma lastiğinizi alın.

Çıkma Lastikçi Bul

Çıkma lastikçi işletmeleri, aracınıza uygun çıkma lastikleri veya tercihiniz durumunda çıkma jant ve lastiğinizi size seçenekler sunarak teklif verecektir.

Çıkma Gross’ta 3 aşamalı kolay formu hızlıca doldurarak aradığınız çıkma lastikçi ve jantçıya ulaşın!

Çıkma Jant Lastik Takımı Alın

Çıkma jant lastik takımı için birçok tedarikçiye gidip istediğiniz takımı bulamamış olabilirsiniz. Bu sistemde çıkma jant lastik takımı bulmak da çok kolay!

Talebinizi Girin!

cikma-lastik-satanlar

Tedarikçinizi Seçin!

cikma-lastik-2

Lastiğinizi Alın!

cikma-lastik-fiyatlari

Çıkma Kamyon Lastiği

Kamyoncuların lastik maliyetleri maalesef oldukça yüksek. Bu nedenle çıkma kamyon lastiği bu durumlarda tercih sebebi oluyor.

Çıkma kamyon lastiği ve jantlarını Çıkma Gross ile kolaylıkla bulun!

Lastik Ararken Dükkan Dükkan Dolaşmayın!

İkinci el lastik ararken, en fazla muzdarip olunan konulardan biri de dükkan dükkan gezip zaman kaybetmek. Zamandan kaybederken aynı zamanda da ulaşımda maddi açıdan kayıplar yaşanıyor.

Çıkma Gross’un kolay anlaşılır sistemi ile işletmeleri gezmeden, yakınınızda bulunan lastik tedarikçilerinden hızlıca fiyat teklifleri alıp seçim yapabilirsiniz. Bu sayede aradığınız çıkma parçaya ulaşmak artık daha da kolay!

Sistem Nasıl Çalışır?

Sisteme Nasıl Üye Olunur?

Çıkma Lastik Satanlar Burada!

Türkiye’nin neredeyse tüm illerinden çıkma lastik satanlar Çıkma Gross’ta yerini alıyor!

Çıkma Gross, lastik satanlardan aylık veya yıllık herhangi bir sistem üyelik ücreti almadan ve tek tek ürün fotoğrafı yükleme derdi olmadan, ürünleri ekle/çıkar yöntemiyle basit bir şekilde stok yönetimi yapabilecekleri bir sistem sunuyor.

Çıkma Lastik Jant

Oto çıkma lastik ararken, aynı zamanda çıkma jant ihtiyacınız da varsa, ister aynı tedarikçiden, isterseniz de farklı tedarikçilerden yeni bir talep formu doldurarak alternatifilerinizi artırabilirsiniz.

Çeşit Çeşit Çıkma Lastik!

Çıkma Gross üyesi lastik tedarikçileri, toptan çıkma lastik, kışlık, yazlık ve 4 mevsim çıkma lastiklerin Lassa, Petlas, Bridgestone, Michelin, Kumho, Continental gibi piyasa markalarıyla birlikte birçok alternatif sunuyor.

Çıkma Kışlık Lastik

Kışlık lastik ararken bazen bütçeye uymayan durumlar olabilir. Bu gibi durumlarda çıkma kışlık lastiği tercih edenler olabiliyor.

Çıkma kışlık lastik bulabilmeniz için artık tek tek dolaşıp lastikçilerden fiyat almak yerine, Çıkma Gross’ta form doldurun, tedarikçileri WhatsApp’tan size yönlendirelim. Hem çıkma kışlık lastiğinizi kolaylıkla seçin, hem de tek tek gezip zaman kaybetme derdinden kurtulun!

Sosyal Medya Hesaplarımız

facebook-scm
twitter-scm
instagram-scm