Çıkma Motor

Bulmanın En Kolay Yolu

       

1.000'den Fazla Tedarikçi, Aylık 50.000'i Aşkın Teklif
Kargo Dahil Fiyat Teklifi Al
Eski Parçamı Vereceğim
KVKK politikalarını okudum, kabul ediyorum. Çıkma Gross telefonuma WhatsApp üzerinden mesaj gönderebilir.

Çıkma motor, aracınızın motorunda kalıcı bir hasar olması durumunda veya tamiratı mümkün olmayan durumlarda başvurulabilecek bir yöntemdir.

Türkiye’nin dört bir yanından Çıkma Gross’a üye olan çıkma motor tedarikçilerine hızlıca ulaşıp teklif alabilirsiniz.

Aracınızın markasına, modeline, model yılına ve diğer tüm detaylarına kadar basit bir form aracılığıyla çıkma motor tedarikçilerine ulaşabilirsiniz. Dolduracağınız form sonrasında size verilen kod ile WhatsApp’a yönlendirileceksiniz. Aradığınız çıkma motor ile eşleşen çıkma parça tedarikçileri sizlere WhatsApp üzerinden aradığınız parça için bir fiyat teklifi gönderir. Size uygun olan tedarikçiyi seçersiniz ve alışverişinizi gerçekleştirirsiniz.

Çıkma Gross ekibi sizlere her zaman en hızlı yoldan, aradığınız çıkma parçayı birçok tedarikçiden sorgulatarak seçimi size bırakır.

cikma-motor-satanlar

🔍Parça Arıyorsanız Formu Doldurun

🛠Parça Satıyorsanız Kayıt Olun

Çıkma Motor Fiyatları

Çıkma motor fiyatları araç markasından markasına, modelden modele ve daha birçok etkene göre değişiklik göstermektedir. Çıkma Gross, çıkma motor fiyatlarını, aradığınız parçaya en uygun tedarikçilerden derleyip sizlere yönlendirir.

İkinci el çıkma motor fiyatlarını, dolduracağınız 3 aşamalı formumuz sayesinde size yönlendireceğimiz çıkma parça tedarikçilerinden kolaylıkla öğrenin!

Talebinizi Girin!

cikma-motor-3

Tedarikçinizi Seçin!

cikma-motor-1

Motorunuzu Alın!

cikma-motor-2

Dükkan Dükkan Gezmeye Son Verdik!

Aracınıza parça ararken lokasyon olarak, çıkma parça tedarikçilerinin bulunduğu sanayii vb. yerlere uzak olabilirsiniz, veya aradığınız çıkma motoru dükkan dükkan gezmenize rağmen bulamıyor olabilirsiniz.

Çıkma Gross, basit ve hızlı parça bulma yöntemiyle parça arayanı tedarikçiye, tedarikçiyi ise parça arayanlara en hızlı şekilde ulaştırır.

Sistem Nasıl Çalışır?

Sisteme Nasıl Üye Olunur?

Çıkma Motor Satanlar BURADA!

Türkiye’nin birçok noktasından çıkma motor satanlar Çıkma Gross’ta buluşuyor.

Çıkma Gross, çıkma motor satanlardan aylık veya yıllık herhangi bir üyelik ücreti almadan ve tek tek ürün fotoğrafı yükleme derdinden kurtarıyor.

Sosyal Medya Hesaplarımız

facebook-scm
twitter-scm
instagram-scm