Çıkma Şanzıman

Bulmanın En Kolay Yolu

       

1.000'den Fazla Tedarikçi, Aylık 50.000'i Aşkın Teklif
Kargo Dahil Fiyat Teklifi Al
Eski Parçamı Vereceğim
KVKK politikalarını okudum, kabul ediyorum. Çıkma Gross telefonuma WhatsApp üzerinden mesaj gönderebilir.

Çıkma şanzıman, aracınızın şanzımanında herhangi bir arıza meydana gelmesi durumunda veya tamiratı mümkün olmayan durumlarda başvurulabilecek bir alternatif parça alma yöntemidir.

Çıkma Gross’a üye tedarikçilerden çıkma şanzıman parçası için hemen teklif alın!

Aracınızın markasına, modeline, model yılına ve diğer tüm detaylarına kadar basit bir form aracılığıyla çıkma şanzıman tedarikçilerine ulaşabilirsiniz. Dolduracağınız form sonrasında size verilen kod ile WhatsApp’a yönlendirilirsiniz. İhtiyacınız olan ikinci el şanzıman ile eşleşen çıkma parça tedarikçileri size WhatsApp üzerinden aradığınız şanzıman için bir fiyat teklifi gönderir. Tedarikçilerin gönderdiği teklifler arasından bütçenize ve aracınıza uygun parçayı seçip alışverişinizi gerçekleştirirsiniz.

Çıkma Gross ekibi sizlere her zaman en hızlı yoldan, aradığınız çıkma parçayı birçok tedarikçiden sorgulatarak seçimi size bırakır.

cikma-sanziman-1

🔍Parça Arıyorsanız Formu Doldurun

🛠Parça Satıyorsanız Kayıt Olun

Çıkma Şanzıman Fiyatları

Çıkma şanzıman fiyatları manuel veya otomatik çıkma şanzıman olmak üzere, aracın modeli, markası ve motor seçeneklerine göre farklılık gösterir. Çıkma Gross, ikinci el şanzıman fiyatlarını, aradığınız şanzımana en uygun tedarikçilerden sistemsel bir şekilde toplayıp sizlere yönlendirir. Seçeceğiniz tedarikçi ile alışverişinizi dükkan dükkan gezmeden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

İkinci el şanzıman fiyatlarını, dolduracağınız 3 aşamalı formumuz sayesinde size yönlendireceğimiz tedarikçilerinden kolaylıkla öğrenin!

Otomatik Çıkma Şanzıman!

cikma-parca-3

Manuel Çıkma Şanzıman!

cikma-sanziman-2

En Uygun Çıkma Şanzıman!

cikma-sanziman-1

Dükkan Dükkan Gezmeye Son!

Aracınıza parça ararken lokasyon olarak, şanzıman tedarikçilerinin bulunduğu oto sanayii vb. yerlere uzak olabilirsiniz, veya aradığınız çıkma şanzımanı dükkan dükkan gezmenize rağmen bulamıyor olabilirsiniz.

Çıkma Gross, basit ve hızlı parça bulma yöntemiyle parça arayanı tedarikçiye en kolay yöntemle ulaştırır.

Sistem Nasıl Çalışır?

Sisteme Nasıl Üye Olunur?

Şanzıman Satanlar Burada!

Türkiye’nin birçok noktasından çıkma şanzıman satanlar Çıkma Gross’ta buluşuyor!

Çıkma Gross, şanzıman satanlardan aylık veya yıllık herhangi bir üyelik ücreti almadan ve tek tek ürün fotoğrafı yükleme derdinden kurtarıyor.

Sosyal Medya Hesaplarımız

facebook-scm
twitter-scm
instagram-scm