Opel Çıkma Parça

Bulmanın En Kolay Yolu

       

1.000'den Fazla Tedarikçi, Aylık 50.000'i Aşkın Teklif
Kargo Dahil Fiyat Teklifi Al
Eski Parçamı Vereceğim
KVKK politikalarını okudum, kabul ediyorum. Çıkma Gross telefonuma WhatsApp üzerinden mesaj gönderebilir.

Opel çıkma parça ürünlerini Çıkma Gross’un 3 aşamalı basit formunu doldurduktan sonra WhatsApp’tan size gelen fiyat teklifleri arasından seçeceğiniz Opel çıkmacı işletmeleriyle alışverişinizi gerçekleştirin.

Opel çıkma orijinal yedek parçalarını yalnızca İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana gibi çıkmacıların yoğun olduğu şehirlerden değil, aynı zamanda diğer şehirlerden de kargo aracılığıyla temin edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, formu doldururken son aşamada Kargo Dahil Fiyat Al seçeneğini işaretlemek.

🔍Opel Çıkma Parça Arıyorsanız
Formu Doldurun

🛠Opel Çıkma Parça
Satıyorsanız Kayıt Olun

Merak Ettikleriniz (S.S.S.)

Opel kullanıcısıyım, aradığım çıkma parçayı nasıl bulabilirim?

Opel için parçanızı 3 aşamalı formu doldurarak, son aşamada gönder butonundan sonra gelen bildirim penceresinde gelen WhatsApp bağlantı koduna tıklayarak WhatsApp’ınıza yönlendirildikten sonra kolayca alabilirsiniz. WhatsApp’a yönlendirme sonrasında mesaj yazma kutucuğuna gelen kodu gönderin. 30 dakika civarında fiyat tekliflerinin WhatsApp’tan gelmesini bekleyin. Tedarikçilerden gelen fiyat tekliflerinin her birinde bağlantı bulunmaktadır. İstediğinizi seçmek için bağlantıya tıklayıp gelen kodu yine bize gönderin. Sonrasında seçtiğiniz tedarikçinin iletişim bilgilerini sizinle paylaşalım, alışverişinizi kolayca gerçekleştirin.

Opel çıkma parça tedarikçisiyim, ürünlerimi burada nasıl satabilirim?

Çıkma Gross sistemi üyelik için şahıs ya da tüzel bir şirkete ihtiyacınız yoktur. Elinde bir veya birden fazla çıkma parça bulunduran her birey 18 yaşını doldurmuş olması şartı ile üye olabilir. Üyelik sonrası hangi araç ve parça grubunda çalıştığınızı, yani faaliyet alanınız kullanıcı profilinizden belirlemeniz durumunda Çıkma Gross size sadece faaliyet alanınızdaki sonuçları filtrelenmiş olarak WhatsApp üzerinden yönlendirecektir. Dahası, Çıkma Gross üyelerinden aylık veya yıllık olarak ücret almaz. Ücretlendirme şöyle ki; Çıkma Gross tarafından size WhatsApp üzerinden yönlendirilen satış fırsatına teklif vermeniz durumunda 1 TL cüzdan bakiyenizden düşer. Teklif vermez iseniz gösterim maliyeti olarak 15 kuruş düşer.
Buraya tıklayarak üye olduktan sonra, e-mail adresinizi aktive edin. Sonrasında tedarikçi paneline giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra Tedarikçi Paneli Nasıl Kullanılır? sekmesine tıklayarak panelin kullanımını detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. WhatsApp’tan Nasıl Teklif Verilir? sekmesine tıklayarak da gelen parça taleplerine WhatsApp’tan doğru bir şekilde fiyat teklifi vermeyi öğrenebilirsiniz.

Çıkma Gross sistemi nasıl çalışır?

Çıkma Gross, hem çıkma parça tedarikçileri için hem de parça arayanlar için kullanımı basit bir sistemdir. Detaylı bilgi için Nasıl Çalışır? sayfamıza göz atarak adımları izleyebilirsiniz.

Bunların dışında bir problem yaşıyorum, Çıkma Gross ile nasıl iletişime geçebilirim?

Çıkma Gross ile alakalı bir sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 • Basit ve kullanımı kolay 3 aşamalı formu doldurun,
 • Gönderdiğiniz parça talebi, tedarikçilere iletilir ve 10 dakika – 55 dakika aralığında WhatsApp üzerinden tedarikçiler sizinle iletişime geçer.
 • WhatsApp’ınıza gelen fiyat teklifleri arasında aracınıza ve bütçenize en uygun parçayı seçer ve alışverişinizi gerçekleştirirsiniz.
opel-cikma-parca-icon

Çıkma Gross, tamamen kullanıcı odaklı, kullanımı kolay ve ücretsiz parça arama hizmetini kullanıcılara sunuyor.

Opel çıkma parça fiyatları hakkında detaylı bilgilere Çıkma Gross üyesi tedarikçilerden ulaşabilirsiniz.

Çıkma Gross ile çıkma parça ve çıkmacıları bulmak işte bu kadar kolay!

Talebinizi Girin!

kyt-grs-2

Tedarikçinizi Seçin!

kyt-grs-5

Opel Çıkma Parçanızı Alın!

kyt-grs-3

Sistem Nasıl Çalışır?

Sisteme Nasıl Üye Olunur?

Opel Çıkma Parça Satanlar BURADA!

Opel çıkma parça satanlar Çıkma Gross’ta toplanıyor!

Aylık veya yıllık hiç bir üyelik ücreti alınmadan Opel markasından;

 • Astra çıkma parça,
 • Corsa çıkma parça,
 • Insignia çıkma parça,
 • Meriva çıkma parça,
 • Omega çıkma parça,
 • Tigra çıkma parça,
 • Vectra çıkma parça,
 • Zafira çıkma parça
 • Ascona çıkma parça

gibi modellerin parçalarını ve daha fazlasını Çıkma Gross platformunda satışa sunabilirsiniz.

Stoğunuza eklenen parçaları üyelik panelinize hızlıca ekleyip, biten parçaları kolaylıkla çıkarabilirsiniz. Böylelikle sadece stoğunuzda bulunan parçalarla eşleşen teklifleri alabilirsiniz.

Opel Çıkma Parça Ankara

Ankara ilimizde oldukça yoğun şekilde parça stoğu barındırmakta. Ankara’dan Opel parça satanlar Çıkma Gross sistemi ile müşterilerine ulaşıyor.

Opel Çıkma Parça İzmir

İzmir şehrinde de çıkma yedek parçalar yoğun bir şekilde talep görmekte. Opel orijinal çıkma parçalarını arayanlar 3 aşamalı formu doldurarak istedikleri parçayı tedarikçiler arasından seçim yaparak temin edebiliyor.

Opel Çıkma Parça İstanbul

İstanbul şehri için Opel parçaları İkitelli, Bostancı, Kartal Opel çıkma gibi birçok bölge için aratılmalar yapılıyor.

Çıkma Gross ile dükkan dükkan gezmek yerine parça tedarikçilerine Çıkma Gross’ta form doldurarak dakikalar içinde ulaşın, WhatsApp kodunuzu gönderin ve fiyat teklifleri alın. Gelen teklifler arasından size en uygun fiyatı ve en ideal parçayı sunan tedarikçiyi seçin, alışverişinizi yapın.

Çıkma Gross sisteminin parça arayan ve tedarikçiler için nasıl çalıştığını merak ediyorsanız Nasıl Çalışır? sayfamızı ziyaret ediniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

facebook-scm
twitter-scm
instagram-scm